namiotyWszystkie namioty składają się z tych samych części i są uszyte z podobnych materiałów. Wszystkie namioty mają wyodrębniony topik, wewnętrzną cześć. Co więcej wszystkie namioty są rozbijane według analogicznych zasad.

Tropik namiotu jest wykonany z materiału, z włókien poliestrowych. Zadaniem tropiku, w który wyposażone są wszystkie namioty jest ochrona wewnętrznej części namiotu oraz osób znajdujących się w namiocie przed deszczem, wodą i wilgocią. Wewnętrzna cześć namiotu jest z kolei wykonana z materiału o właściwościach najczęściej bawełny. Z takiej tkaniny są wykonane ściany namiotu, natomiast dno jest również wykonane z tkanin poliestrowych. Przy czym wyjaśnienia wymaga, iż tropik jest jedynie rodzajem wiaty, która ma chronić wnętrze namiotu. Sam tropik nie ma w ogóle dna, ani podłoża, po którym by się chodziło.

Do każdego namiotu dołączony jest zestaw śledzi i rurek, które będą potrzebne do rozbicia namiotu. Modele namiotów, które są produkowane dzisiaj właściwie nie różnią się zasadniczo od dawniejszych ich poprzedników. Bazują nawet na tych samych zasadach co prototypu namiotów, które były już konstruowane w starożytności.

Pola namiotowe

Pole namiotowe mieści jednak nie tylko namioty, ale również kempingi. Kempingi są bardzo dobrze wyposażone, mają bezpośredni dostęp do bieżącej wody. W każdym kempingu znajduje się działająca toaleta. Przestrzeń wewnątrz kempingu jest podzielona na dwie strefy. Większa część kempingu zajmuje aneks kuchenny połączony z dziennym pokojem. W aneksie kuchennym znajduje się działająca kuchenka gazowa, zlewozmywak wraz z kranem z bieżącą wodą. Na wyposażeniu kempingu znajduje się również lodówka i mikrofalówka, które będą bardzo przydatne, gdy turysta zdecyduje się na przyrządzanie posiłków we własnym zakresie.

O autorze

Przeprowadzki to cześć mojego życia. Pracowałem w wielu firmach transportowych oraz zajmujących się przeprowadzkami. Chętnie podzielę się z wami moją wiedzą. Piszę także o innych banialukach - trochę o rurach trochę o torach ale zawsze z sensem i na czas.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika