Wiosenna aura sprzyja motocyklowym szaleństwom. Fani off-roadowych zmagań wybierają leśne, zabłocone, grząskie drogi oraz bezdroża, które o tej porze roku są najlepszym terenem do zmagań dla osób, które poszukują czegoś więcej niż tylko prosty i suchy asfalt. Zarejestrowanie takich wyczynów wymaga wytrzymałego sprzęt, odpornego na uszkodzenia i nietypowe warunki. Firma Oregon Scientific proponuje miłośnikom jednośladów wodoodporną i wstrząsoodporną kamerę ATC2K, która z łatwością może być zamontowana na kask bądź kierownicę.
Zawrotna prędkość, adrenalina czy zaawansowane technologicznie maszyny to tylko kilka z wielu czynników, które przyciągają coraz większą rzeszę osób do trenowania sportów motorowych. Dzielenie się swoją pasja jednak, nie zawsze spotyka się ze zrozumieniem otoczenia. Często wynika to z braku możliwości przedstawienia rzeczywistego obrazu oraz emocji towarzyszących prowadzeniu motoru. W odpowiedzi na te potrzeby Oregon Scientific wprowadził na rynek wodoodporną i wstrząsoodporną kamerę ATC2K, która umożliwia nakręcenie niezapomnianego filmu (www.oregonscientific.com.pl).
Każdy amator sportów ekstremalnych, w tym również motorowych, dąży do perfekcji. Analiza swoich działań jest niezbędnym elementem na drodze do sukcesu. Warto więc posiadać filmy nakręcone z perspektywy kierowcy. Oregon Scientific ATC2K łatwo się montuje na kierownice motoru czy kask, ponieważ wszystkie niezbędne mocowania są w komplecie. Uchwyty i paski montażowe w różnych długościach są dostarczane wraz z kamerą. Wszystkie akcesoria montażowe dołączane są do sprzętu, co zapewnia wiele możliwości zapisu ekscytującej przygody.
Kamera Oregon Scientific ATC2K waży zaledwie 250gramów (z bateriami) i umożliwia nagrywanie kolorowych filmów video w jednej z trzech rozdzielczości VGA (640 x 480), QVGA (320 x 240) i QQVGA (160 x 120) z prędkością 30 klatek na sekundę – nawet gdy pada deszcz. Kamera jest kompatybilna z PC i MAC i współpracuje z większością edytorów video. Wewnętrzna pamięć 32MB może być rozszerzona do 2 GB z kartą SD, co pozwala nakręcić od 3 do 5 godzin filmu (oczywiście czas nagrania zależy od rozmiaru karty i rozdzielczości filmu).
Proste zaprojektowanie przycisków umożliwia bardzo łatwą obsługę kamery Oregon Scientific ATC2K. Na produkcie znajdują się tylko trzy przyciski (ON/OFF & Enter, Movie i Menu) Wystarczy włączyć kamerę, wcisnąć przycisk Movie i nagrać swój film. Kable USB i Audio/Video dostarczane są w opakowaniu i mogą być błyskawicznie użyte do obejrzenia filmu na telewizorze lub w komputerze. Filmy w formacie AVI są kompatybilne z systemami operacyjnymi WIN2000/XP oraz Apple Mac X 10.3/10.4. Kiedy masz kamerę ATC2K, można zapomnieć o ładowarkach i zasilaczach. Urządzenie zasilane jest 2 bateriami typu AA, które możesz wymienić w każdej chwili. Głównym dystrybutorem marki Oregon jest w Polsce jest firma Zibi S.A (www.oregonscientific.com.pl).
Cena kamery Oregon Scintyfic ATC2K: 475 zł
__________________________________________________________________________________
Oregon Scienitfic to globalna marka i producent produktów elektronicznych dopasowanych do dzisiejszego stylu życia. Nowoczesne produkty to kombinacja amerykańskiej technologii i stylowego, europejskiego wzornictwa. Założona w USA w 1989r. Firma Oregon Scientific to jednocześnie pionier i lider rynku domowych stacji pogodowych i kontrolowanych radiowo zegarów z projektorem. Produkty Oregon Scientific wyróżniają się wysoką jakością wykonania, precyzją pomiarów i tak ważnym w dzisiejszych czasach, niepowtarzalnym wzornictwem, czego dowodem jest współpraca m.in. Z Philippe Starckiem czy firmą Ferrari. Więcej informacji na (www.oregonscientific.com.pl).
Kontakt dla mediów:
Agnieszka Bujalska
Asystentka ds. PR
tel. 022 328 91 11
fax. 022 328 91 12
kom. 502 076 386
[email protected]
Zibi S.A.
ul.Wirażowa 119
02-145 Warszawa
O autorze
Informacje prasowe przesyłane przez agencje PR.UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.
Oh, jeszcze kilka, kilkanaście lat temu takich sprytnych, małych kamerek nie było. A szkoda, bo z całą pewnością było co dokumentować np: 50 tyś. kilometrów przejechanych motocyklami.
Jak sympatycznie było by teraz wrócić do tych odbytych wycieczek, spontanicznych wyjazdów, wyścigów, pojedynczych wypadów na kawę na Hel, po zapałki do Katowic, grupowych przejazdów i tych jazd z przyjaciółmi, kilometrów przejechanych na poznańskim torze, otwartych sezonów, zimowych wycieczek przy zerowej temperaturze, przewiezionych dzieciaków, do tych wszystkich sytuacji na drogach, tych zaliczonych gleb, startych kombinezonów, tych przyspieszeń, tej swobody, wolności i radości…
No nic, ale są wspomnienia i zdjęcia. Szerokości i pozdrowienia dla motocyklistów.
Ps. Dwa koła to więcej niż cztery…