Hale Stalowe - Modułowe Systemowe ZET Konstrukcje StalowePrzy wykorzystaniu konstrukcji stalowych mamy możliwość budowy bardzo różnych obiektów. Od małych – o powierzchni kilkunastu metrów kwadratowych – pawilonów i kontenerów aż po wielkopowierzchniowe hale. Otrzymane w ten sposób obiekty mają kilka cech wspólnych. Po pierwsze buduje się je bardzo szynko i efektywnie. Konstrukcja staje w ciągu krótkiego czasu i umożliwia utworzenie frontu robót dla innych firm. Można lać posadzki, kłaść instalację i zajmować się równoczesną budową dachów i ścian. Dzięki temu prace na budowie posuwają się bardzo szybko. Hale stalowe oparte na konstrukcji stalowej mogą być także dowolnie kształtowane – mamy możliwość w zasadzie nieograniczonej z racji braku podpór aranżacji pomieszczeń w środku. Możemy stawiać ścianki działowe w dowolnym miejscu dzieląc powierzchnię dokładnie tak jak tego potrzebujemy. Bardzo łatwa jest także późniejsza zmiana – w momencie gdy nadchodzi potrzeba dostosowania obiektu do nowych wyzwań i stojących przed nim zadań w krótkim czasie możemy tak zagospodarować przestrzeń by uruchomić nową produkcję lub też wynająć część pomieszczeń czy też przeznaczyć je na inny cel. Hale stalowe właśnie dzięki tym zaletom to obecnie najchętniej wybierana forma budowy nowych obiektów przemysłowych niezależnie od przeznaczenia. Czy to mają być hale magazynowe (w tym wysokiego składowania) czy też produkcyjne – przemysłowe lub rolne wszystkie one jako podstawę mają konstrukcję stalową. Różnią się jedynie obudową- zależnie od potrzeb inwestora. Czasem są to ciepłe płyty warstwowe, innym razem blachy trapezowe czy też efektowne panele i kasetony elewacyjne. Jedno jednak pozostaje niezmienne- stalowy szkielet !

O autorze

3x latek. Parę zrealizowanych projektów, jeszcze więcej planów i marzeń na przyszłość. Wiele sukcesów, parę porażek- jak to w życiu.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.